LEZZETLİ BİR GÜN İÇİN

Yerinizi Ayırtın

Özel bir gün geçirmek için Calipso Cafe’de yerinizi şimdi ayırtın.

EŞSİZ LEZZETLER SİZİ BEKLİYOR

Hazır gıdalardan gına geldi değil mi? Biz de öyle düşünüyoruz. Bu nedenle Calipso’da yapacağınız kahvaltılarda elimizden geldiğince kendi yaptığımız ürünleri sunmaya çalışıyoruz.

Urla ve Karaburun’da bulunan bahçelerimiz sayesinde zeytinyağımızı, balımızı, reçel ve çemenimizi kendi ürünlerimiz ile hazırlıyoruz.

Kahvaltılık ekmeğinizi ise fırınımızdan sofranıza getiriyoruz.

Menümüzde Neler Var?

Siyah ve yeşil zeytin, saf zeytinyağı, mevsime göre yeşillikler, en az 3 çeşit peynir, kendi hazırladığımız acılı kahvaltı sosu, yumurta, domates, salatalık ve biber ile size kahvaltının tüm temel unsurlarını sunuyoruz.

Tatlı grubunda bal, mevsimine göre reçel çeşitleri, tahin-pekmez ve çikolatalı fındık ezmesi ile sizin ve çocuklarınızın severek yiyeceği bir kahvaltı hazırlıyoruz.

Sınırsız çay eşliğinde, fırınımızda hazırladığımız pişi ve sıcak ekmekle birlikte, bahçemizden topladığımız meyveler kahvaltınızı taçlandıracaktır.

Calipso Cafe'den Fotoğraflar


BU EŞSİZ KAHVALTIYI, KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE SUNABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN REZERVASYON YAPIN YA DA GELMEDEN ÖNCE TELEFON İLE ARAYIN

Telefon

0 232 765 8300

Çocuklarımız için...

Çocuklarınız kahvaltı bahçemizde bulunan oyun parkında güvenle oyun oynarken, siz de huzurlu bir şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Kahvaltınıza ek olarak, çocukların çok hoşuna giden aynı zamanda sağlıklı ve besleyici bir ürün olan Frozen’larımızı deneyebilirsiniz. Bahçemizden toplanan meyvelerle hazırladığımız Frozen’lar hem sağlıklı hem lezzetli…